Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-04-21 09:24:07

hanka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 29
Punktów :   

Dane działki

Poproszę jakieś dane dla umysłów ścisłych, bo jak dla mnie każde zdjęcie takie same i ciężko wybrać ;D
Jakąś mapę terenu, w którym miejscu się znajduje działka, czy w środku czy przy płocie, ja preferuje przy płocie.
Jakie ma wymiary, czy każdy się tam pomieści z kocykiem.
Jakie jest nachylenie terenu, co by deszcz nie zmywał mi nasion.
Czy są drzewa, czy będzie cień.

I czy można dostać umowę najmu?

Offline

 

#2 2009-04-21 12:21:22

Zachłanna_Niunia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: Dane działki

Hanko!
Dobrze, że podjęłaś ten temat, rzeczywiście bez map geodezyjnych i plany zagospodarowania przestrzeni nasz plan staje się po prostu dziecinadą. Dlatego właśnie byłam u prezeska Polskiego Związku Działkowców i poprosiłam o mapy. Proszę, zapoznaj się z nimi w dziale Galeria, gdyż tu nie udało mi się ich umieścić.  Odnośnie formy prawnej jeszcze nie jesteśmy pewni, ale wydaje się, że będzie to umowa o dzierżawę.

Odnośnie pozostałych pytań:
obie działki mają jeden bok przy płocie.
Wymiary ma następujące: 3 laski na kocykach x 4 laski na kocyckach
nachylenie terenu adekwatne do tego jakby ktoś nie miał sił i chciał sie popularnie sturlać na dół. A co chcesz sadzić? Basia chyba coś wspominała o fasoli?
Drzewa są na działce nr 1 średnie, na działce nr 2 małe. Napisz jakie preferujesz.

Offline

 

#3 2009-04-21 12:45:22

hanka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dane działki

Dziękuję Ci Zachłanna_niuniu za szczegółową mapkę, zwłaszcza za idealne odwzorowanie Tashy. Cieszę się, że rozwiałaś moje wątpliwości, dotyczące płotu. Rozumiem zatem, że wielkość działki to 12 lasek kocykowych.
Jeszcze z Basia nie wiemy  co będziemy sadzić, ale to na pewno będzie coś co przetrzyma turlanie 12 lasek.

Jeśli chodzi o drzewa, nie ma dla mnie znaczenia wielkość drzewa a wielkość liści. Jakie to drzewa?

Offline

 

#4 2009-04-24 09:25:08

Zachłanna_Niunia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: Dane działki

To drzewa miłości!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lunattic.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl www.pl.pun.pl www.ana-with-me.pun.pl www.the-dreamers.pun.pl